Powered by Smartsupp
Příprava zmrzliny

Příprava zmrzliny

Směsi jsou vhodné jak pro točenou tak i škrabanou zmrzlinu, ale široké uplatnění najdou i při přípravě koktejlů, náplní do zákusků a přípravě krémů (zejména MIXAR vanilka). Potřebné množství tekuté zmrzlinové směsi (dle druhu zmrzlinového stroje) nalijeme do zásobníku a v nášlehu zmrazíme. Takto připravenou zmrzlinu použijeme standardním způsobem jako točenou nebo škrábanou.

Příprava studenou cestou bez pasterace (dle doporučení výrobce)
Smícháme 1 kg sušené směsi s 2 litry pitné vody, necháme 10-15 minut rozpustit a odstát. Pak už tuto směs scedíme, nalijeme do stroje a necháme zmrazit a můžeme točit.

Příprava teplou cestou s pasterací (dle doporučení výrobce)
Smícháme 1 kg sušené směsi s 2 litry pitné vody, necháme 10-15 minut rozpustit a odstát. Poté scedíme a tepelně ošetříme dle doporučení výrobce pasteru, zchladíme do 90 minut pod 4 °C (při této teplotě lze pasterovanou směs skladovat až 48 hodin) a ve zmrzlinovém stroji v nášlehu zmrazíme.

Tekuté směsi
Příprava je ještě jednodušší, protože od nás nakoupíte již hotovou tekutou směs, kterou stačí pouze nalít do zmrzlinového stroje a zmrazit. Tato směs je deklarována jako pasterovaná, a proto Vám tedy odpadá energeticky a časově náročná pasterace. Nejvíce ji ocení Ti, kteří prodávají zmrzlinu v rekreačních oblastech a na koupalištích. Je vhodná i pro předsunutý prodej.

Sušené směsi Mixar a Fredomix
Exkluzivní výrobek s trvale vysokou kvalitou
hotová sušená zmrzlinová směs, obsahuje kompletní složení potřebné k výrobě zmrzliny snadno a bezezbytku rozpustné směsi z 1 kg směsi vyrobíte 4 l lahodné zmrzliny v suchém stavu možné skladovat v pokojové teplotě do 24 °C

UHT tekutá zmrzlinová směs
vhodné pro provozy se zvýšenou hygienickou náročností, již hotová tekutá zmrzlinová směs jednoduchá a rychlá příprava.

Určeno pro přípravu:
točených i porcovaných zmrzlin osvěžujících koktejlů, shaků cukrářských krémů, náplníMáte chuť na poctivou točenou zmrzlinu? Rádi Vás přivítáme v našich stáncích.

Naše stánkyNáš sortiment zahrnuje zmrzlinové směsi, kornoutky, ledové tříště a mnohem více.

Náš sortimentNabízíme také kvalitní zmrzlinové stroje vč. servisu. Rádi Vám poradíme.

Zmrzlinové stroje